Na maila wysyłam informacje.
A w podziękowaniu mam dla Ciebie BONUS!

Razem ze mną Rusz z Copy(ta)!

Dzięki temu e-bookowi zaczniesz tworzyć treści uwielbiane przez czytelników i roboty Google!

Dzięki temu e-bookowi zaczniesz tworzyć treści uwielbiane przez czytelników
 i roboty Google

Pisanie sprzedaje!

Copywriting to podstawa każdej formy marketingu
i reklamy. To za pomocą słów docierasz do ludzi 
i sprawiasz, że podejmują konkretne działania.  Słowa mają moc, a odpowiednio dobrane są prawdziwym motorem napędowym dla Twojego biznesu. 

Na szczęście tworzenia tekstów będących przepustką do TOP10 w wyszukiwarce można się nauczyć.

Wiedza z e-booka Rusz z copy(ta). Jak pisać treści, które pokochają czytelnicy i wyszukiwarki sprawi, że będziesz wśród osób, które dzięki wysokim miejscom w wynikach wyszukiwania, zdobywają nowych klientów. Pisanie sprzedaje!

Copywriting to podstawa każdej formy marketingu i reklamy. To za pomocą słów docierasz do ludzi i sprawiasz, że podejmują konkretne działania. 

Na szczęście tworzenia tekstów będących przepustką do TOP10 w wyszukiwarce można się nauczyć. 

Wiedza z e-booka Rusz z copy(ta). Jak pisać treści, które pokochają czytelnicy i wyszukiwarki? sprawi, że będziesz wśród osób, które dzięki wysokim miejscom w wynikach wyszukiwania, zdobywają nowych klientów!

Twórz odpicowane teksty
i trafiaj na
wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania!

KUP TANIEJ E-BOOK RUSZ Z COPY(TA)

Liczba sztuk w tej cenie ograniczona do 50! Tylko teraz oszczędzasz 100 zł.

Pozostało sztuk

47 zł   147 zł

Cena wzrośnie za 15 minut!

47 zł brutto z VAT


Twórz odpicowane teksty i trafiaj na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania!

Wyobraź sobie taką sytuację

Sfrustrowany mężczyzna przed laptopem.

Chcesz napisać artykuł na firmowego bloga, dzięki któremu zainteresujesz obecnych i przyciągniesz na stronę nowych klientów.

Co robisz? 

Pewnie siadasz przed laptopem i otwierasz Worda. Potem patrzysz chwilę na migający kursor i czekasz, aż pojawi się wena. Jeżeli nie doświadczysz natchnienia w ciągu minuty… odpalasz Facebooka,  a plany na pisanie trafiają do magicznej krainy zwanej Później. 

Zdarzyła Ci się kiedyś taka sytuacja? Nie jesteś odosobnionym przypadkiem! 

Tworzenie treści do internetu to proces. Jednak ten proces nie musi być skomplikowany. W swoim e-booku przeprowadzę Cię przez niego etapami: od researchu, przez pisanie, po redakcję. Będzie gotowy nie tylko do napisania chwytliwych treści, ale również zarządzania treścią i wprowadzania swoich pracowników w tajniki sprzedającego contentu. 

Na każdym etapie poznasz wskazówki i ważne pojęcia, które ułatwią Ci pracę. Jestem praktykiem, więc w e-booku zawarłem jak najwięcej informacji, które znam z doświadczenia. Pomogą Ci one samodzielnie tworzyć treści dostosowane do wymagań współczesnych czytelników i wyszukiwarek. Co więcej sam nigdy nie byłem mistrzem słowa, a teraz wystarczy jedno spojrzenie na tekst, żeby wiedzieć jakie elementy zmienić, żeby zwiększyć skuteczność. Chcesz tak samo?

Sfrustrowany mężczyzna przed laptopem.
Uśmiechnięta copywriterka przed laptopem.

Co mogę Ci zagwarantować,
jeżeli kupisz tego e-booka?

Co mogę Ci zagwarantować, jeśli kupisz tego e-booka?

- poznasz rodzaje treści w Internecie i ich specyfikę

- dostaniesz instrukcję, jak krok po kroku napisać artykuł sponsorowany

- nauczysz się pisać artykuły blogowe, które przyciągną odwiedzających z wyszukiwarki Google

- poznasz definicje, które będą Ci potrzebne np. podczas współpracy z copywriterem

- otrzymasz informacje o przydatnych narzędziach i ich praktycznym wykorzystaniu (płatnych i darmowych)

- zobaczysz na przykładach, jak powinny wyglądać dobre treści publikowane w sieci

- dowiesz się, jak zoptymalizować teksty pod SEO, tak aby były widoczne w wynikach wyszukiwania google.pl

- przestaniesz popełniać najczęstsze błędy podczas pisania tekstów do sieci

Uwaga! 

Cena 47 zł obowiązuje tylko przez 15 minut!


Regularna cena e-booka to 147 zł

Tylko teraz  otrzymujesz dodatkowo

wsparcie na grupie FB! Odbierz teraz!

Zobacz przykładowe strony z e-booka!

Zobacz przykładowe
strony z e-booka!

Ten e-book jest dla Ciebie, jeżeli jesteś:

Ten e-book jest dla Ciebie, jeżeli jesteś:

- copywriterem

- osobą, która chce wypromować swój pomysł/produkt w sieci 

- menadżerem

- właścicielem biznesu i zaczynasz przygodę z biznesem online

- osobą mającą styczność z contentem


Kobiece ręce na klawiaturze laptopa.

Kreatywne, unikalne, przydatne dla czytelnika, zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek — takie mogą być Twoje teksty.

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z copywritingiem, możesz czuć się przytłoczony ilością informacji i „dobrych rad”, którymi Internet wypełniony jest po brzegi. 

Właśnie dlatego postanowiłem stworzyć e-book, który łączy w sobie prosty język, zwięzłość i przejrzyste instrukcje. Jeżeli się do nich zastosujesz, Twój biznes będzie lepiej widoczny w sieci, a Ty dotrzesz do nowych odbiorców. 

KUP TANIEJ E-BOOK RUSZ Z COPY(TA)

Liczba sztuk w tej cenie ograniczona do 50! Tylko teraz oszczędzasz 100 zł.

Pozostało sztuk

47 zł   147 zł

Cena wzrośnie za 15 minut!

47 zł brutto z VAT

Dlaczego potrzebujesz wiedzy z e-booka?

Dlaczego potrzebujesz wiedzy z e-booka?

Po przeczytaniu mojego e-booka będziesz wiedzieć, jak samodzielnie napisać tekst, dzięki któremu już w kilka tygodni możesz trafić do TOP10 w Google. Aż 94% użytkowników internetu nie wychodzi poza pierwszą stronę wyników wyszukiwania… 

Właśnie dlatego wszyscy „biją się” o to, aby się na niej znaleźć.


Co to oznacza w praktyce? 

Niskim kosztem zwiększysz ruch organiczny na stronie i zdobędziesz nowych klientów dla swojego biznesu.

Co więcej, teksty napisane zgodnie ze wskazówkami zawartymi w e-booku sprawią, że zbudujesz wśród odbiorców wizerunek eksperta. Zdobędziesz ich zaufanie i staniesz się autorytetem w swojej branży. Poza tym raz napisana treść może zostać ponownie wykorzystana w innych działaniach marketingowych. 

Będziesz czuł się swobodnie nie tylko w pisaniu artykułów, ale także chwytliwych nagłówków, haseł reklamowych, czy opisów produktów na stronie internetowej. 

Krótko mówiąc - zaciekawisz swoich odbiorców i sprawisz, że zostaną na Twojej stronie na dłużej i wyróżnisz się wśród konkurencji.

O autorze

Marcin Skiba.

Marcin Skiba

Przedsiębiorca, konsultant, strateg i analityk w jednej osobie. Specjalizuje się w rozwijaniu biznesów online. Z wykształcenia jest informatykiem i skończył Wyższą Szkołę Biznesu na specjalizacji Psychologia Biznesu.

Jego cel jest prosty: jego klienci mają mieć więcej klientów. Na co dzień zarządza agencją marketingową SEOSki.pl – aktualnie 6-osobowy zespół (nie licząc zewnętrznych specjalistów) i kilkadziesiąt klientów.

Twórca internetowy. Uczy SEO i marketingu online. Tworzy e-booki i dzieli się praktyczną wiedzą w social mediach. Uczy przedsiębiorców jak bez pomocy Agencji SEO zwiększać liczbę klientów. Autor newslettera Biznes Up, z trickami i hakami marketingowymi, dzięki którym zdobywa się przewagę nad konkurencją.


To się opłaca!

Wiedza w najkorzystniejszej cenie! 

Tylko na tej stronie Rusz z copy(ta) za 147 zł  47 zł

FAQ

Czy ten e-book przyda mi się, jeżeli dopiero zaczynam przygodę z pisaniem?

Tak! Ten e-book przyda się osobom, które dopiero zaczynają przygodę z pisaniem i promowaniem swojego biznesu online. Znajdziesz w nim solidne podstawy i wiedzę, dzięki której nie pogubisz się w świecie internetowych treści. Dzięki prostym wskazówkom, grafikom i przejrzystej strukturze szybko przyswoisz wiedzę. W e-booku umieściłem też definicję kluczowych pojęć, których zrozumienie jest kluczowe, żeby móc pisać skuteczne treści. Często twórcy e-booków ze względu na  „klątwę wiedzy” zapominają, że ich odbiorcy nie posiadają takiej samej wiedzy, jak oni sami. W efekcie ich publikacje są zbyt skomplikowane i nieprzydatne. Dążyłem do tego, aby uniknąć tej sytuacji, gdy sięgniesz po Rusz z copy(ta)!

Dlaczego nie wystarczy mi bardzo dobra znajomość języka polskiego, żeby tworzyć treści do sieci?

Tworząc tekst do sieci, należy zadbać o to, aby zadowoleni byli z niego zarówno użytkownicy, jak i roboty wyszukiwarki. Oczywiście bardzo dobra znajomość języka polskiego jest konieczna, aby napisać tekst, który odniesie sukces, jednak potrzebna jest również jego optymalizacja. Bez niej nawet najwyższej jakości treść nie będzie miał szansy, aby dotrzeć do użytkowników, którzy stanowią Twoją grupę docelową. Musisz wiedzieć, za pomocą jakich fraz wyszukują oni informacji, których dostarczasz, jakie są ich potrzeby i pytania. Dopiero poprawnie napisany i zoptymalizowany tekst pozwoli w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w treściach.

Czym różni się ten e-book od innych dostępnych w sieci?

Wiem, że kiedy sam zaczynałem przygodę z pisaniem, byłem przytłoczony ogromną ilością „dobrych porad” w sieci. Każdy obiecywał mi zdradzać tajniki skutecznego pisania. Okazywało się, że wskazówki, które otrzymywałem, były ogólnikowe, a czasem nawet nawzajem się wykluczały! Dlatego postanowiłem stworzyć e-book, który łączy w sobie prosty język, zwięzłość i przejrzyste instrukcje. W tej publikacji znajdziesz tipy, które sam sprawdziłem — takie, z których na co dzień korzystam i działają! Poza tym umieściłem w nim grafiki i screenshoty, które pomogą Ci zrozumieć najważniejsze zagadnienia dotyczące copywritingu.

Dlaczego powinienem kupić e-book właśnie teraz?

Po pierwsze jest to przedsprzedaż, a tylko kupując w przedsprzedaży, otrzymujesz bonus w formie bezpłatnego wsparcia na grupie na FB. Po drugie tylko teraz możesz kupić Rusz z  copy(ta) w wyjątkowej, promocyjnej cenie - 47 zł! Gdy promocja się skończy, regularna cena e-booka będzie wynosić 149 zł. Po trzecie... nie ma na co czekać! Im szybciej nauczysz się pisać skuteczne treści, tym szybciej trafisz do swojej grupy docelowej i potencjalnych klientów!

Anna Wasilewska

Proina portti minim tempor platea ipsume laoret lectus sagitt evenie vertis intege semper vulput dolors lacusa venena.

choose your image

Donna Miller

OptimizePress

Piotr Kromal

Semper intege lectus evenie lacusa portti platea tempor minim laoret proina venena ipsume vertis sagitt vulput dolors.

choose your image

William Davis

OptimizePress

Kasia Pawlak

Platea lectus intege minim ipsume sagitt vertis proina tempor dolors semper vulput evenie venena lacusa laoret portti.

choose your image

Nancy Carter

OptimizePress

KUP TANIEJ E-BOOK RUSZ Z COPY(TA)

Liczba sztuk w tej cenie ograniczona do 50! Tylko teraz oszczędzasz 100 zł.

Pozostało sztuk

47 zł   147 zł

Cena wzrośnie za 15 minut!

47 zł brutto z VAT

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności © 2024 Marcin Skiba Marketing

Almost there! Just One more step...

Get the case study now

My step-by-step implementation guide to getting more freedom from your business

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close