Stwórz z AI mistrzowski duet SEO

Zacznij już teraz pozycjonować metodą SAI 2.0

Krok po kroku nauczę Cię, jak 10x szybciej i łatwiej pozycjonować się w Google. Gotowy?

Landing sai.

NA TO CZEKAŁEŚ!

Praktyczne wykorzystanie AI i wiedza SEO podane w przystępny sposób

Dzięki mojemu programowi będziesz w stanie:

Uwaga! Promocja przedłużona do niedzieli

Tylko dla uczestników webinaru

Dni
Godzin
Minut
Sekund

POZYCJONUJ 10X SZYBCIEJ W GOOGLE Z AI

(dostęp do platformy kursowej + BONUSY!)
6995
1495 zł
  • DOSTĘP DO PLATFORMY KURSOWEJ AKADEMIASEO.PRO
  • WARSZTATY ONLINE
  • BONUSY W POSTACI E-BOOKÓW I CHECKLIST
  • .... I WIELE WIĘCEJ

ZA EFEKTY NIE MUSISZ PŁACIĆ AGENCJI!

Przedstawiam Ci zawartość kursu Pozycjonuj 10x szybciej w Google z AI

Z tego już możesz skorzystać, dołączając do programu:

Ten kurs to moja wiedza i doświadczenie przekazane w pigułce w formie wideo-warsztatu i kursu online! Pokażę Ci jak pozycjonować w Google krok po kroku. Bez owijania w bawełnę. Kawa na ławę i samo mięso.

Będę do Twojej dyspozycji na sesjach na żywo! Pomogę przeanalizować Twoją pracę i wyciągnąć z niej wnioski. Już nigdy nie utkniesz w miejscu! Nie pozwolę Ci na to!

To nieocenione wsparcie dla uczestników programu POZYCJONUJ 10x SZYBCIEJ TREŚCI W GOOGLE (z AI). Mogą tam pisać, gdy potrzebują dodatkowych informacji lub chcą podzielić się swoimi postępami. Stworzyłem grupę na Facebooku po to, żeby mogli być w kontakcie ze mną i innymi kursantami!

Kompleksowy workbook „WARSZTAT SEO: Samodzielny RESEARCH I ANALIZA FRAZ KLUCZOWYCH” nie tylko dostarcza praktycznych narzędzi do profesjonalnej analizy słów kluczowych, ale także rozwija Twoje umiejętności researchu na najwyższym poziomie. Nie martw się, że nie dasz rady – wszystkie działania się opisane dokładnie krok po kroku!

Jakich narzędzi do audytu użyć? Gdzie kliknąć i ile czasu to wszystko zajmie? Kompletny warsztat dostarczy Ci praktyczną wiedzę, abyś mógł zdominować wyniki wyszukiwarek!

Copywriting to podstawa każdej formy marketingu i reklamy. To za pomocą słów docierasz do ludzi i sprawiasz, że podejmują konkretne działania. Słowa mają moc, a odpowiednio dobrane są prawdziwym motorem napędowym dla Twojego biznesu. E-book „RUSZ Z COPY(TA)” to poradnik, dzięki któremu nauczysz się wreszcie pisać skuteczne treści, które będą uwielbiane przez czytelników i Google!

Ta checklista pomoże Ci upewnić się, że piszesz wartościowe treści, które pozycjonują się wysoko w Google. Otwórz ją, zapisz lub wydrukuj, jeśli chcesz odhaczać wszystkie punkty podczas tworzenia treści 😊

To naprawdę przydatne narzędzie, które pomoże Ci zoptymalizować treści pod kątem SEO. Przygotowałem również instrukcję krok po kroku, która pomoże korzystać z pomocy ChatGPT do napisania pełnego artykułu blogowego zoptymalizowanego pod wybraną frazę kluczową.

Materiały, które dodaję od kursu wkrótce:

EFEKTY, KTÓRE MÓWIĄ WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC SŁÓW

Takie wyniki możesz wykręcić, stosując metodę SAI 2.0

Branża stomatologiczna

🔥 wzrost o 22900% w 8 miesięcy 🔥 oszczędzamy 2500 zł miesięcznie dzięki SEO

Branża Turystyczna

🔥 wzrost o 676% w niecałe dwa lata 🔥 oszczędzamy 2300 zł miesięcznie dzięki SEO

Branża Budowlana

🔥 wzrost o 176% po 2 latach 🔥 oszczędzamy 2600 zł miesięcznie dzięki SEO

TO NIE JEST DLA KAŻDEGO!

Sprawdź, czy potrzebujesz mojego programu

Scenariusz #1

Nie masz strony, ale zależy Ci na tym, aby nie tylko ją stworzyć, ale także chcesz sprawić, aby ludzie ją odwiedzali.

Scenariusz #2

Masz już własną stronę, ale chciałbyś nauczyć się, jak docierać do większej liczby klientów i zbudować bezpłatny ruch.

Scenariusz #3

Masz biznes z potencjałem i chciałbyś zbudować nowy system do generowania nowych klientów.

TY ZWLEKASZ, KONKURENCJA WSPINA SIĘ PO TWOICH PLECACH

Dlaczego warto zacząć właśnie TERAZ?

W świecie SEO czekanie to luksus, na który nie możesz sobie pozwolić. Każda chwila zwłoki to czas, kiedy konkurencja buduje przewagę.

Także w przypadku dostępu do AkademiaSEO.pro nie warto odwlekać decyzji, bo ma to podwójny wpływ na:

1. Dostęp do wiedzy, którą możesz wykorzystać od zaraz.

2. Efekty SEO np. rosnąca widoczność świeżo napisanie dobrego artykułu będzie startowała z opóźnieniem. Warto zastanowić się, czy warto zwlekać z wykorzystaniem tej wiedzy, bo prokrastynacja z pewnością nie przyniesie Ci korzyści.

AkademiaSEO.pro to nie jest zwykły kurs, to społeczność oraz kohortowy model, w którym co miesiąc pojawiają się nowe materiały, praktyczne i przetestowane rozwiązania.

Korzystając z nowoczesnych narzędzi i sztucznej inteligencji, nauczę Cię, jak efektywnie tworzyć, redagować i optymalizować treści. Dzięki automatyzacji oszczędzasz czas i wysiłek, a jednocześnie zyskujesz możliwość generowania merytorycznych i zoptymalizowanych treści w krótkim czasie.

OPINIE MOICH PODOPIECZNYCH

Zobacz, co mówią o moich treściach i efektach pozycjonowania

OPINIE MOICH PODOPIECZNYCH

Zobacz, co mówią o moich treściach i efektach pozycjonowania

ZDECYDUJ SIĘ NA INWESTYCJĘ JUŻ DZIŚ!

Zwróci Ci się z nawiązką, gdy dzięki mojemu kursowi zaczniesz przyciągać klientów jak magnes.

Cześć! Nazywam się Marcin Skiba

Cześć! Nazywam się Marcin Skiba

Jestem przedsiębiorcą, konsultantem, strategiem i analitykiem w jednej osobie. Specjalizuję się w rozwijaniu biznesów online. Z wykształcenia jestem informatykiem i skończyłem Wyższą Szkołę Biznesu na specjalizacji Psychologia Biznesu.

Mój cel jest prosty: moi klienci mają mieć więcej klientów. Na co dzień zarządzam agencją marketingową SEOSki.pl – aktualnie to 6-osobowy zespół (nie licząc zewnętrznych specjalistów) i kilkadziesiąt klientów.

Jestem też twórcą internetowym. Uczę SEO i marketingu online. Piszę e-booki i dzielę się praktyczną wiedzą w social mediach. Uczę przedsiębiorców, jak bez pomocy Agencji SEO zwiększać liczbę klientów. Wysyłam newsletter BiznesUp - z trickami i hackami marketingowymi, dzięki którym zdobywa się przewagę nad konkurencją.

Program „Pozycjonuj 10x szybciej w Google z AI” to mój sposób, aby podzielić się 12-letnim doświadczeniem i uczyć innych, jak pozycjonować biznes dzięki SEO wykorzystując moją autorską metodę SAI 2.0.